Ważne info

!!! UWAGA !!! OSTZRZEŻENIE PRZED OSZUSTAMI !!!

INFORMUJEMY ŻE REZERWACJE POBYTÓW W APARTAMENTACH I POKOJACH GOŚCINNYCH W ZAKOPANEM UL. KRUPÓWKI 19 PRZYJMOWANE SĄ WYŁĄCZNIE POD NASTĘPUJĄCYM NUMEREM TEL. +48 601 772 083, PRZEZ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ W ZAKŁADCE PT "REZERWACJE" ORAZ POPRZEZ WSPÓŁPRACUJĄCE Z NAMI PORTALE TURYSTYCZNE W SYSTEMIE REZERWACJI ON-LINE.

DOKONYWANIE REZERWACJI W NASZYM OBIEKCIE POD INNYMI NIŻ W/W NUMER TELEFONU, NIE BĘDZIE PRZEZ NAS HONOROWANE.

INFORMUJEMY ŻE W ZAKOPANEM PRZY UL. KRUPÓWKI 19 WYŁĄCZNIE NASZA FIRMA ŚWIADCZY USŁUGI NOCLEGOWE W POKOJACH GOŚCINNYCH I APARTAMENTACH. OFEROWANIE PRZEZ INNE OSOBY REZERWACJI NOCLEGÓW W TEJ LOKALIZACJI (BĄDŹ W LOKALIZACJACH O NUMERACH POKREWNYCH, TJ. NP. UL. KRUPÓWKI 19/1, ETC.) I POBIERANIE NA POCZET PRZYSZŁYCH POBYTÓW ZALICZEK JEST OSZUSTWEM I PRÓBĄ WYŁUDZENIA PIENIĘDZY.

INFORMUJEMY PONADTO ŻE WSPÓŁPRACUJEMY WYŁĄCZNIE Z LICENCJONOWANYMI PORTALAMI TURYSTYCZNYMI I NIE ZAMIESZCZAMY NASZYCH OFERT NA ŻADNYCH PORTALACH AUKCYJNYCH BĄDŹ PORTALACH OGŁOSZENIOWYCH TYPU NP. OLX.PL I PODOBNYCH

REZERWACJE

REZERWACJE POKOI GOŚCINNYCH I APARTAMENTÓW DOKONYWANE SĄ DROGĄ TELEFONICZNĄ, POD NUMEREM TELEFONU KOMÓRKOWEGO WSKAZANEGO DO KONTAKTU (+48 601-772-083), POPRZEZ FORMULARZ REZERWACJI ON-LINE ZAMIESZCZONY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ, ZAKŁADKA "REZERWACJE", ORAZ POPRZEZ WSPÓŁPRACUJĄCE Z NAMI INTERNETOWE PORTALE TURYSTYCZNE.

PO DOKONANIU REZERWACJI, NA WSKAZANY PRZEZ KLIENTA NR TEL. KOMÓRKOWEGO LUB ADRES POCZTY ELEKTRONICZNEJ PRZESYŁANA JEST INFORMACJA Z DANYMI NIEZBĘDNYMI DO DOKONANIA PRZELEWU Z TYT. OPŁATY REZERWACYJNEJ LUB PEŁNEJ NALEŻNOŚCI ZA POBYT.

POTWIERDZENIEM REZERWACJI JEST UISZCZENIE OPŁATY REZERWACYJNEJ NA NASZ RACHUNEK BANKOWY W TERMINIE TRZECH DNI OD DNIA DOKONANIA REZERWACJI

OPŁATA REZERWACYJNA TO KWOTA STANOWIĄCA RÓWNOWARTOŚĆ PIERWSZEJ DOBY ZAREZERWOWANEGO POBYTU.

POBRANA OPŁATA REZERWACYJNA ROZLICZANA JEST W CIĘŻAR ŁĄCZNEGO KOSZTU POBYTU.

PARKOWANIE SAMOCHODÓW NALEŻĄCYCH DO NASZYCH GOŚCI:

OFERUJEMY MOŻLIWOŚĆ ZAPARKOWANIA SAMOCHODU NA OGRODZONYM PLACU PARKINGOWYM ZNAJDUJĄCYM SIĘ W ODLEGŁOŚCI 500 METRÓW OD WEJŚCIA DO NASZEGO OBIEKTU NA KRUPÓWKACH. PLAC PARKINGOWY ZLOKALIZOWANY JEST W ZAKOPANEM PRZY UL.KOŚCIELISKIEJ 10. PLAC PARKINGOWY ZLOKALIZOWANY JEST VIS’A VIS RESTAURACJI „PRZYTULIA” NA OGRODZONYM TERENIE.
DLA NASZYCH GOŚCI CENA ZA ZAPARKOWANIE JEDNEGO POJAZDU NA W/W PLACU WYNOSI 10,00 ZŁ/DOBĘ/POJAZD, PO OKAZANIU WŁAŚCICIELOWI PLACU WYDANEGO PRZEZ NAS POTWIERDZENIA

ZAMELDOWANIE i OPŁATY:

CZYNNOŚCI MELDUNKOWE ORAZ OPŁATA ZA POBYT, Z UWZGLĘDNIENIEM WPŁACONEJ OPŁATY REZERWACYJNEJ, DOKONYWANE SĄ PO PRZYJEŹDZIE, PRZY PODEJMOWANIU KLUCZY DO POKOI / APARTAMENTÓW.

NASZYM GOŚCIOM UMOŻLIWIAMY DOKONYWANIE OPŁATY ZA POBYT PRZY POMOCY NASTĘPUJĄCYCH KART PŁATNICZYCH: VISA, VISA ELECTRON, MASTERCARD, MAESTRO.

DOBA HOTELOWA ROZPOCZYNA SIĘ O GODZ. 14:00 W DNIU PRZYJAZDU I KOŃCZY SIĘ O GODZ. 10:00 W DNIU WYJAZDU

INNE INFORMACJE:

CAŁY OBIEKT OBJĘTY JEST SYSTEMEM OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ.

W KAŻDYM POKOJU/APARTAMENCIE ROZMIESZCZONE SĄ CZUJNIKI DYMOWE I TERMICZNE.

W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM PROSIMY O NIE PALENIE NA TERENIE OBIEKTU WYROBÓW TYTONIOWYCH, ORAZ O NIE ROZPALANIE OTWARTEGO OGNIA I NIE ZADYMIANIE POMIESZCZEŃ.
OSOBY KORZYSTAJĄCE Z KUCHNI LUB ANEKSÓW KUCHENNYCH PROSZONE SĄ O JEDNOCZESNE WŁĄCZANIE WYCIĄGÓW KUCHENNYCH W UŻYTKOWANYCH POMIESZCZENIACH.

W PRZYPADKU POMIESZCZEŃ NIE WYPOSAŻONYCH W WYCIĄGI KUCHENNE PROSIMY O ZAPEWNIENIE WŁAŚCIWEJ WENTYLACJI UŻYTKOWANYCH POMIESZCZEŃ.

NASZYCH GOŚCI PROSIMY O ZACHOWANIE CISZY NOCNEJ W GODZINACH OD 22:00 DO 7:00

ZAPRASZAMY.